Zakład Produkcyjno-Handlowy „CORSO”
z siedzibą w Sierakowie Wielkopolskim powstał w 1998 roku.

Zajmujemy się produkcją mieszanek przyprawowych, środków funkcjonalnych, naturalnych ekstraktów przypraw oraz aromatów dla przemysłu mięsnego i spożywczego.

W Zakładzie Produkcyjno-Handlowym „CORSO” w celu podniesienia efektywności i skuteczności systemu zarządzania, oraz wzrostu satysfakcji klientów w 2006 roku opracowano i wdrożono system zarządzania oparty o wymagania HACCP

mającym na celu identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji.

Wykorzystywany w Z.P.H. „CORSO” proces technologiczny zarządzany jest zgodnie z wdrożonym systemem HACCP i wykorzystuje głównie surowce pochodzenia naturalnego.

W roku 2009 chcąc doskonalić proces zarządzania obowiązujący w Z.P.H. „CORSO” podjęto decyzje o wdrożeniu i certyfikowaniu systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami PN – EN ISO 9001: 2009. Podczas projektowania i budowy systemu zarządzania jakością zastosowano podejście procesowe na potrzeby którego obowiązujący system zarządzania został ujęty w mniejsze, wzajemnie powiązane ze sobą elementy – procesy. Realizacja procesów wg określonych w dokumentacji standardów postępowania ma zapewnić osiągnięcie celów zawartych w polityce systemu zarządzania jakością.

Systemem Zarządzania Jakością objęte są wszystkie działania firmy związane ze produkcją i dystrybucją oferowanego przez Z.P.H. „CORSO” asortymentu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.